Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Grudusk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

549 000 zł59,79 m² 9 182,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w Ciechanowie przy ul. Witosa 23. Lokal wykończony w podwyższonym standardzie przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Płońska,Ciechanów(Grudusk + 20 km)

679 000 zł69,66 m² 9 747,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję do sprzedaży przestronny, atrakcyjny apartament o pow. 69,66 m2, położony w samym sercu Ciechanowa przy ul. Wincentego Witosa 61a. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5-.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł25,22 m² 1 942,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1942

Samodzielny lokal mieszkalny nr 5 o pow. 25,22 m2 składający się z: - kuchni (pow. 9,33 m2), - pokoju (pow. 8,27 m2), - łazienki z wc (pow. 7,62 m2). Kuchnia posiada wejście z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wyzwolenia

Bloki,Ciechanów(Grudusk + 20 km)

199 000 zł85,05 m² 2 339,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Wyzwolenia 8 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 85,05 m2 wchodzą: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł75,59 m² 4 960,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne mieszkanie 75,59 m w centrum Ciechanowa - idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 75,59 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł33,74 m² 10 521,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze przy ul. Andersa 51 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 33,74 m2 wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Przasnysz(Grudusk + 18 km)

260 000 zł68,20 m² 3 812,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie położone w ścisłym centrum Przasnysza, przy ulicy Rynek. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze zapewnia wyjątkowy widok bezpośrednio na serce miasta Mieszkanie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bloki,Ciechanów(Grudusk + 20 km)

189 000 zł60 m² 3 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m2 mieszczące się na 1 piętrze 80- letniej kamienicy przy Placu Józefa Piłsudskiego 2/3 w Ciechanowie. Bardzo dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Mława(Grudusk + 18 km)

419 000 zł54,65 m² 7 666,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedstawiamy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł38,74 m² 9 938,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 38,74 m2 w Ciechanowie przy ul. Mikołaja Kopernika 10, śródmieście. Mieszkanie obejmuje: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudusk

Grudusk,mazowieckie

155 000 zł54 m² 2 858,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu dostępne na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Grudusk. Idealne miejsce dla szukających mieszkania w niskiej cenie z ogródkiem w cichej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij